Ласкаво просимо в медичний центр "НАТУС"

Запрошуємо Вас та Ваших дітей в новий медичний центр сімейної медицини «Натус». Медичний центр «Натус» створений в 2017 році. «Натус» - це сучасна багатопрофільна сімейна клініка, орієнтована на відновлення та підтримку здоров'я Вашої родини. Ми довго і ретельно займалися пошуком персоналу, і тепер в нашій команді зібрані фахівці, з багаторічним практичним досвідом, що поєднується зі знанням останніх досягнень науки та доказової медицини. У стінах нашої клініки ми намагалися об'єднати в одне ціле все необхідне для якісного та комфортного перебування як самих маленьких, так і дорослих наших пацієнтів - кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання, і безумовно, уважне ставлення персоналу клініки до кожного. У нас найчуйніші адміністратори і найтурботливіші медсестри з «золотими» руками. Ми ламаємо стериотипи що якісну послугу можна отримати лише в великому брендовому центрі. Адже, не секрет, що індивідуальний підхід до пацієнтів набагато легше знайти в невеликій приватній клініці, де відсутній «конвеєрний» прийом, і порівняно невелика кількість пацієнтів. Тому, ми намагаємося максимально приділити Вам уваги, і дати впевненість у тому, що ваші проблеми нам небайдужі.

Наша філософія:

Команда професіоналів. Прийом пацієнтів ведуть висококваліфіковані фахівці різних спеціальностей, готові вам завжди прийти на допомогу і відповісти на всі ваші запитання.

Імунопрофілактика населення. Спеціалізація нашого центру саме вакцинопрофілактика населення. Ми займаємося вакцинацією не тільки дітей, а й дорослих. У нас ви можете захистити свою дитину від інфекцій, які входять до переліку національного календаря щеплень, і рекомендованих ВООЗ, а також зробити вакцинацію для мандрівників, які виїжджають в ендемічні країни.

Турбота. При необхідності ви можете викликати лікаря додому у зручний для вас час.
У нас ви можете здати будь-які види аналізів, також ми організуємо забір аналізів на дому.
У нашому центрі ви можете укласти контракт на річне обслуговування Вашого малюка на вигідних умовах

Доступність. Ми працюємо в середньому ціновому сегменті, і наша цінова політика приємно здивує Вас. У нашому центрі діє накопичувальна система знижок, за допомогою якої, Ви можете заощадити до 15% коштів.

 

Інформація для пацієнтів!

Звертаємо вашу увагу, що на сайті нашого центру ви можете знайти сервіси, які ми створили для Вашої зручності.

Якщо у вас заплановано візит, але Ви маєте запитання або уточнення до лікаря - ви можете задати їх он-лайн. Ви отримаєте відповідь, як тільки лікар закінчить прийом і буде мати вільний час.

Також Ви можете залишити заявку з попереднім записом і адміністратори нашого центру зв’яжуться з Вами у зручний для Вас спосіб (поштою або телефоном).

Якщо Ви здавали лабораторні аналізи в центрі «НАТУС», Ви можете отримати результати за допомогою нашого сайту, залишивши свою електронну адресу.

Запрошуємо Вас також приєднатися до нашої спільноти в Facebook, щоб бути в курсі останніх новин та акцій нашого центру.