Патронаж новонароджених

               З появою малюка в житті кожної мами відбувається багато нових подій та знань і виписка з пологового будинку - тільки початок нового етапу вашого життя, в якому буде пильнування та догляд за дитиною. Відразу виникає маса питань: як купати малюка, як часто годувати, чому він плачі, чи нормально, що здригається уві сні, що робити, якщо від перебування молока болить грудей ... Без паніки! Наша медична сестра вже поспішає до вас на допомогу, тому що існує таке поняття, як патронаж новонародженого.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Виклик лікаря додому

                     Якщо ваша дитина відчула нездужання або просто погано себе почуває - ви можете викликати лікаря додому з нашого медичного центру «Натус». Скориставшись послугою виклик лікаря додому, ви отримуєте обслуговування на дому в звичних і комфортних домашніх умовах, без черг і в зручне для вас час. І вам не потрібно турбувати хворого малюка поїздкою в поліклінніку.Крім того, наші дитячі лікарі завжди можуть приїхати для термінової консультації.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Аналізи

        У нашому центрі ви можете здати широкий спектр аналізів крові, сечі та інших біоматеріалів.
        Ми співпрацюємо з лабораторією «ДІЛА», компанією з багаторічним досвідом робвіди, в області лабораторної діагностики в Україні і відповідає сучасним міжнародним стандартам якості. Лабораторія спеціалізується на виконанні медичної лабораторної діагностики, гарантує високу точність досліджень і забезпечує стабільну точність результатів досліджень за рахунок тестування всієї системи за кожним показником. Багато аналізи гвідові вже через 6 годин.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Вакцинація

На сьогоднішній день вакцинація - це одне з найбільш ефективних і доступних засобів захисту проти інфекційних хвороб, які можуть викликати серйозні захворювання перш, ніж щеплення були доступні. У всьому світі відсутність щеплень у дитини зараз свідчить про те, що батьки погано піклуються про свого малюка. У нашій же країні батьки боятися вакцинувати дітей, і у багатьох з них відсутність щеплень у дитини є предметом особливої ​​гордості.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Довідки (Медичні довідки дітям)

В медичному центрі " НАТУС" ви не лише можете отримати висококваліфіковану лікувально-діагностичну допомогу, але і швидко, якісно і без черг оформити довідку в садок, школу, інститут. У нашому центрі досвідчені лікарі оглянуть ваших дітей та нададуть рекомендації, щоб вони росли, вчилися і розвивалися здоровими вам в радість. Адже завдяки проходженню своєчасних профоглядів, ви зможете додатково контролювати стан здоров'я дитини і своєчасно виявити патології в розвитку. При оформленні довідок - за наявності результатів аналізів, всього за 30 хвилин ви отримуєте
ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Масаж

massazh          Для чого потрібен дитячий масаж? Практично усі мами ставлять це питання, адже педіатри часто рекомендують дитині пройти курс масажу. Проте не усім зрозуміло сенс цієї процедури і відмінність звичайного масажу, який можна зробити самостійно, від масажу у виконанні фахівця. Масаж в медичному центрі (чи вдома, але за допомогою професійного масажиста) - це дуже ефективний і нешкідливий спосіб зміцнити здоров'я малюка. Він сприяє правильному розвитку опорно-рухового апарату, покращує кровообіг і м'язовий тонус, а також нормалізує усі процеси в організмі.
ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Планові та профілактичні огляди

Планові огляди до року

Перший рік життя немовляти – це надзвичайно цікавий і відповідальний період. З одного боку ви ніяк не нарадуєтесь маленькому чуду, а з іншого – це величезна відповідальність. Адже саме зараз закладаються основи міцного здоров’я. А буд-які захворювання, виявлені в цьому віці, лікувати легше, точніше шанси на повне лікування значно вище. Ось тому і необхідний плановий профілактичний огляд дітей до року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Сестринські маніпуляції

Професія медичної сестри – складна й багатогранна. Вона не займаються повним обстеженням хворого, адекватною діагностикою, призначенням лікування, але в той самий час, вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Процедурний кабінет

           Процедурний кабінет є найважливішою і невід'ємною частиною будь-якої лікувально установи. Саме тут медсестра проводить всі лікувально-діагностичні маніпуляції, виконуючи лікарські призначення. Тут пацієнти проводять найбільше часу, регулярно і послідовно отримуючи процедури, навіть після єдиного візиту до лікаря. І в кінцевому результаті, уявлення про якості медичного обслуговування у пацієнта закладається саме тут.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ