Вакцинація на дому

Всесвітня організація охорони здоров'я зауважує, що карантин не скасовує рутинної (планової) вакцинації та вакцинації серед осіб з групи ризику.

Адже, будь-які переривання імунізації, навіть на короткий період, призведуть до підвищення ризику перехресних інфекцій та ймовірності спалахів вакцинокерованих інфекцій або зростання кількості випадків захворювань, яким можна запобігти шляхом вакцинації.

Аби не чекати закінчення карантину, не збивати графік вакцинації ваш, або вашого малюка, та мінімізувати зайві контакти, ми потурбувались про вас: на час дії карантину ми запускаємо та пропонуємо послугу «вакцинація на дому».

Як це відбувається:

При записі через наш контакт-центр/сайт/соціальну мережу, та уточнені всіх деталей, до вас виїжджає наша медична бригада.

Наші лікарі приїдуть до вас з дотриманням всіх необхідних норм безпеки та захисту, задля запобігання розповсюдження небезпечних інфекцій.

Наші бригади забезпечені антисептиками, захисними окулярами та наборами одноразового одягу (перчатки, шапочка, халат, медична маска) який утилізується після кожного виклику.

Вакцина транспортується з дотриманням умов «холодового ланцюга»  та зберігається в термоконтейнері при температурі +2-8 С. Вам будуть надані всі необхідні дозвільні документи, сертифікати на вакцину та її серію. 

Після проведення вакцинації, протягом 30 хвилин ми спостеріємо за вами або вашим малюком, аби бути впевненими в тому, що алергічна реакція відсутня. На випадок екстренної ситуації наші бригади забезпечені протишоковим набором, до якого входять препарати для надання екстренної допомоги у разі виникнення небезпечних для життя алергічних реацій.

 

УВАГА! Послуга «вакцинація на дому» відбувається тільки за попереднім записом.

 

Водночас  ВООЗ зауважує, що на період карантинних обмежень рутинну вакцинацію людей з ознаками ГРВІ не здійснювати до моменту одужання. Рутинну вакцинацію людей, що перебували на самоізоляції через Covid-19 і контактних осіб, треба здійснювати після закінчення періоду самоізоляції у разі відсутності симптомів респіраторної інфекції.

Як зазначають фахівці, вакцинувати людей, що мали лабораторно підтверджений випадок Covid-19, можна після одужання (відповідно до прийнятого визначення).

Ці рекомендації можуть бути змінені залежно від розвитку ситуації із Covid-19.

 

Вартість виїздної вакцинації:

відстань в межах міста до 5 км:

виїзд бригади 500,00 грн+вартість вакцинації

відстань в межах міста до 10 км:

виїзд бригади 800,00 грн+вартість вакцинації

відстань в межах міста понад 10 км

виїзд бригади 1300,00 грн+вартість вакцинації

виїзд за місто

від 2000,00 грн