УВАГА! Для проходження обстеження на COVID-19 необхідно:

При собі ОБОВ’ЯЗКОВО  мати паспорт або інший документ, що засвідчує вашу особу!

Забір біоматеріалу (слизу з ротоглотки) в клініці проводиться лише здоровим пацієнтам:

 • для проведення тесту на коронавірус перед поїздкою за кордон
 • перед плановою операцією
 • після повернення в Україну, щоб уникнути 2-тижневу самоізоляцію під контролем додатку «Дія вдома»

 

Увага! Якщо у вас присутні симптоми ГРВІ, спостерігається підвищення температури та кашель, ми рекомендуємо скористатися послугою «виклик медичної сестри додому»

Результат аналізу можна  отримати протягом  24 годин. Термін видачі аналізу може бути збільшено у разі підтвердження/спростування  позитивного результату до 48 годин.

Для вильоту за кордон рекомендуємо здавати аналіз на коронавірус не менше ніж за 2 доби до вильоту.

Результат аналізу можна отримати як українською, так і англійською мовами.

 

ЯК ПІДГОТУВАТИСЬ ДО ЗДАЧІ ПЛР ТЕСТУ

Для аналізу на коронавірус SARS CoV-2 COVID-19 методом ПЛР береться мазок з рото глотки (зіву) та носоглотки. Пам’ятайте існує чіткий перелік вимог, дотримуючись яких, ви отримуєте точний достовірний результат.

Згідно з рекомендаціями Центру громадського здоров’я, здавати тест найкраще вранці, одразу після нічного сну.

Перед проходженням ПЛР-тестування пацієнту НЕ рекомендується:

За 6 годин:

 • вживати лікарські засоби для зрошення ротоглотки
 • використовувати препарати для розсмоктування

За 3-4 години:

 • жувати гумку чи цукерки
 • чистити зуби, полоскати горло чи рот
 • їсти чи пити
 • курити

 

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ПАЦІЄНТІВ:

Необхідно при собі мати документ

Необхідно при собі мати документ, що посвідчує особу (паспорт), для дитини – свідоцтво про народження.  Крім цього, вхід до медичного центру можливий тільки в захисних масках. При оформленні в приміщення допускається не більше одного відвідувача.

Необхідно заповнити Анкету

Перед аналізом потрібно заповнити Анкету (посилання) і підписати згоду на обробку персональних даних.

Відсутність ознак ГРВІ

Пацієнти з підозрою на респіраторні інфекції в приміщення не допускаються! У такому випадку рекомендуємо скористатися послугою виклику медичної сестри додому або офіс, для забору біоматеріалу.

Пройти температурний скринінг

Кожен клієнт проходить температурний скринінг. Це є обов'язковою умовою відвідування нашого центру. У разі виявлення підвищеної температури, ви можете скористатися послугою виклику медсестри додому або офіс.

 

Важливо! 

Негативні результати слід інтерпретувати з обережністю, так як вони не виключають можливого інфікування. При наявності симптомів захворювання потрібно звернутись до лікаря. При встановленні діагнозу враховуються клінічні прояви захворювання, епідеміологічний анамнез, результати лабораторних та інструментальних досліджень.

Характер і послідовність імунної відповіді для захворювання на COVID-19 ще недостатньо вивчені. Визнаним стандартом ранньої діагностики на COVID-19 є виявлення вірусу в організмі методом ПЛР-тестування. Наявність антитіл та зростання їх титру в динаміці  є додатковим методом підтвердження діагнозу та стадії захворювання.

 
*Дострокове припинення самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону або пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь протягом останніх 14 днів можливе:

 • лише для осіб, які перебувають на самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордонута контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) протягом останніх 14 днів;
 • лише на підставі негативного результату ПЛР-дослідження, здійсненого з метою припинення самоізоляції після перетину кордону та КПВВ;

Тобто особа має здати власний біологічний матеріал на ПЛР-дослідження, попередньо заповнивши інформовану згоду на опрацювання даних. У формі необхідно обов’язково зазначити факт перетину кордону, якщо він відбувся протягом останніх 14 днів, і точну дату прибуття на територію України.

 

Звертаємо увагу! Для уникнення небажаних наслідків у формі варто зазначити номер телефону, який було використано для встановлення додатку «Дій вдома».

У разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР:

 • лабораторія, що безпосередньо виконала дослідження, вносить результат негативного дослідження до електронної системи Центру громадського здоров’я України;
 • дані, внесені лабораторіями, автоматично синхронізуються із сервісом «Дій вдома»;
 • про можливість припинення самоізоляції особу буде поінформовано відповідним повідомленням сервісу «Дій вдома».