Очікуються вакцини «ГлаксоСмітКляйн»

З лабораторного контролю вийшли та очікуються найближчим часом вакцини «ГлаксоСмітКляйн»:
- Ротарикс - моновалентна вакцина для профілактики ротавірусного

гастроентериту, яка містить живий ослаблений вірус, отриманий зі штаму ротавірусу людини
Курс вакцинації складається з двох доз. Перша доза може бути призначена дитині, починаючи з віку 6 тижнів. Інтервал між застосуванням першої і другої дози повинен бути не менше 4 тижнів. Курс вакцинації слід закінчити до досягнення дитиною віку 24 тижні.

- Інфанрикс Гекса – комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту B, поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilus influenzae типу b.
Курс первинної вакцинації складається з трьох доз вакцини вводяться, наприклад, 2-3-4 місяці, 3-4-5 місяців, 2-4-6 місяців. І двудозовой, наприклад, 3-5 місяців первинної вакцинації. Необхідно дотримуватися інтервалу між дозами не менше 1 місяця.
Ревакцинація проводиться одноразово в 18 місяців життя.
Інтервал повинен бути не менше 6 місяців після останнього щеплення первинного курсу. Ревакцинація може бути введена до 18 місяців.

- Інфанрикс ІПВ – вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку і поліомієліту у дітей віком від 2 місяців. Також показана у вигляді бустерної (ревакцинуючої) дози для дітей, які раніше були імунізовані антигенами дифтерії, правця, кашлюку (DTP) і поліомієліту.

- Бустрикс - комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, що складається з очищених дифтерійного та правцевого анатоксинів, а також трьох очищених антигенів збудника кашлюку, адсорбованих на гідроокису алюмінію. Показана для бустерної імунізації (ревакцинації) проти дифтерії, правця і кашлюку осіб, починаючи з 4-х річного віку.