Вакцинація проти грипу

Першу партію вакцин проти грипу доставлено в Україну для контролю якості
Для профілактики грипу в Україну доставлено 103 550 доз вакцин , які наразі перебувають на етапі контролю якості та безпеки. Орієнтовна дата закінчення державного контролю якості вищезазначених вакцин – 01.10.2019, про що заявила Держлікслужба України на офіційному сайті установи. Після проходження процедури державного контролю вакцини надійдуть у продаж.
Загалом планується доставка 500 000 доз вакцин для імунопрофілактики грипу в Україні. Наразі на державний контроль надійшли вакцини проти грипу виробництва Франції (Санофі Пастер) та Кореї (Грін Кросс Корпорейшн).
 
 
Отже, ми готуємось до старту щорічної протигрипозної компанії, чекаємо вакцину "ДжіСі Флю" вже наступного тижня та розпочали попередній запис всіх бажаючих зробити щеплення собі, родині, або ж своїм співробітникам.
Вакцин від грипу існує дуже багато, але щороку, незалежно від виробника вони мають той самий набір штамів вірусу грипу, який заздалегідь прогнозується на майбутній епідсезон.
☝Що важливо знати:
1. Вакцинуватися та вакцинувати малюків можна з 6 місяців до будь-якого віку.
2. Дітям віком до 9 років, які раніше не вакцинувалися, другу дозу вакцини 0,5 мл потрібно ввести після першої з інтервалом щонайменше 4 тижні. Далі вакцинація щорічно одноразово.
3. Люди з хронічною патологією, літні люди, діти та вагітні жінки є групою ризику щодо захворювання.
4. Інактивовані вакцини для профілактики грипу можна застосовувати протягом усього періоду вагітності. Найбільше доступних даних з безпеки є для другого та третього триместрів вагітності порівняно з першим.
5. Вакцини для профілактики грипу інактивовані (убиті) і захворіти від них НЕ МОЖНА 🙅.
Цього року будуть доступні 2 вакцини:
💉ДЖІ СІ ФЛЮ – корейська вакцина проти 3-х основних штамів грипу. Вакцина вже декілька сезонів використовується в Україні, завоювала довіру та користується досить великою популярністю, переноситься легко, без побічних реакцій. Персонал нашого центру минулого року вакцинувався саме «ДжіСі Флю». Як правило, доступною стає першою і ми на неї чекаємо вже з 1 жовтня.
💉ВАКСІГРИП ТЕТРА – французська вакцина, яка в оновленому складі з'явилась в Україні минулого року і тепер вона захищає саме від 4-х штамів грипу , але отримала суперечливі коментарі, через можливість застосування у дітей лише з 3-х років.
Цього року було внесено зміни до інструкції, і Ваксігрип Тетра став доступним так само для малюків👶 з 6-ти місяців. Орієнтовно вакцина очікується в середині жовтня.
Обидві вакцини проти грипу безпечні і протигрипозна вакцинація є основним засобом профілактики грипу та зниження шкоди від грипозних епідемій.
👩👩👧👧Тож, всі бажаючі можуть залишити свої контакти для внесення в лист очікування та формування потреби закупівлі.
Також запрошуємо до співробітництва організації, адже ми володіємо необхідною матеріально-технічною базою оснащення та проводимо вакцинацію на виїзді.
Щодо ціни та дати появи вакцини ми будемо повідомляти додатково💬
 
Найкраща профілактика грипу — це щорічна вакцинація.
- зменшує ризик захворіти на грип;
- зменшує ризик серйозних ускладнень, госпіталізації та смерті.
Вакцина захищає від усіх актуальних штамів грипу, є безпечною і ефективною.
Найкращий час для щеплення — напередодні грипозного сезону. Якщо такої можливості не було, то вакцинуватися можна і впродовж усього сезону. Всупереч поширеному міфу, це не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу.
Особливо важливою вакцинація є для представників груп ризику, оскільки вона значно збільшує шанси цих людей запобігти смертельним наслідкам хвороби.