Довідки (Медичні довідки дітям)

В медичному центрі " НАТУС" ви не лише можете отримати висококваліфіковану лікувально-діагностичну допомогу, але і швидко, якісно і без черг оформити довідку в садок, школу, інститут. У нашому центрі досвідчені лікарі оглянуть ваших дітей та нададуть рекомендації, щоб вони росли, вчилися і розвивалися здоровими вам в радість. Адже завдяки проходженню своєчасних профоглядів, ви зможете додатково контролювати стан здоров'я дитини і своєчасно виявити патології в розвитку. При оформленні довідок - за наявності результатів аналізів, всього за 30 хвилин ви отримуєте форму, затверджена МОЗ України. Все, що необхідно Вам зробити - записатися на прийом в зручний для вас час і ми підготуємо усе необхідне.


Довідка у басейн

            Усім відомо, що для того, що дитина могла займатися плаванням, та вільно відвідувати басейн, необхідно отримати довідку. Багатьох батьків, яким потрібна довідка у басейн, цікавить, яка вона. Форма довідки у басейн не є затвердженою, але для того, щоб її отримати, необхідно здати аналізи калу на простих і яйця глист, а також зішкребок на ентеробіоз. Довідка у басейн в медичному центрі " НАТУС" видається після отримання результатів аналізів та консультації педіатра. Якщо педіатр вважатиме за необхідне, він також направить маленького пацієнта на консультацію до вузьких фахівців і тільки після цього може бути оформлена медична довідка у басейн дитині.


Медична довідка від лікаря у вільній формі  

Ця довідка у вільній формі є медичним документом, який офіційно підтверджує те, що конкретна людина не з‘явилася на роботу або навчання з поважної причини для пред’явлення за місцем вимоги. Отже, наявність цієї довідки допоможе вам уникнути безлічі проблем у зв'язку з пропуском.

Такого роду документ може бути корисний при наступних обставинах:

1. Ви погано себе почуваєте, але чекати своєї черги в поліклініці немає сенсу.

2. Лікар, який прийняв вас, не бажає складати лікарняний лист.

3. Ви проходили процес запису до якого-небудь фахівця і через це пропустили робочий день.

4. Якщо ви студент, то вам також пвідребуется такого роду довідка при пропуску учбового дня. Зразок довідки


Звільнення від фізкультури

Зайняття фізкультурою в школі – невід’ємна частина учбового процесу. Діти займаються на уроках в спортзалі школи, взимку - ходять кататися на лижах, а в деяких школах навіть встановлені басейни для занять плаванням. Уроки фізкультури проводяться мінімум двічі на тиждень для кожного. Усі знають, що спорт - корисне заняття, адже він зміцнює дитячий імунітет, розганяє кров, підтягує фігуру,  розвиває м'язи і тримає загальний настрій в тонусі. До того ж, серед стомлючих уроків, які, як правило, проводяться, не випускаючи дитину з парти, уроки фізкультури - свого роду фізичний відпочинок від стомлюючої розумової праці на протязі декількох годин підряд. Проте варто пам'ятати, що не для кожного учня зайняття фізкультурою однаково корисні.

Існує ряд відносних та абсолютних протипоказань для зайняття фізичними навантаженнями, але виявити їх украй складно. До того ж, уроки фізкультури не завжди вчасно: дуже часто учні симулюють захворювання через те, що замість  фізкультури збираються підтягуватися в іншій предметній області і вивчити важливий урок, який не встигли виконати вдома. Ситуації бувають різні, і у будь-якій з них на допомогу приходить довідка звільнення від фізкультури.

Це медичний документ, свого роду укладення, який підтверджує, що конкретний учень не може займатися на уроках фізкультури в школі за станом здоров'я, тобто, звільняється від фізкультури на визначений в довідці термін. Найчастіше таку довідку видають після тривалої хвороби учня до 14 днів. Це може бути як ОРЗ, ГРВІ, так і легкі форми ангіни або грипу і так далі. Як правило, учень звільняється від фізичної культури на строк до двох тижнів після видачі довідки. Проте, цей термін може бути продовжений у тому випадку, якщо пацієнт знаходився на лікуванні терміном більше 14 днів. Але у такому разі до його довідки про непрацездатність додається виписка з медичної карти, яка може звільнити її власника від зайнять фізкультурою на термін більше трьох місяців.

У разі, якщо у дитини були визначені протиопоказания, його можуть звільнити від фізкультури на усе життя, але тільки у тому випадку, якщо уроки фізкультури і фізичні навантаження можуть привести до серйозних ускладнень здоров'я. Звільнення від фізкультури можна отримати, звернувшись до педіатра або терапевта міської державної поліклініки або приватної медичної установи.


Довідка в спортивну секцію

Довідка в спортивну секцію - це свого роду документ, який потрібен для вступу дитини в будь-яку спортивну секцію. Ця довідка підтверджує задовільний стан здоров'я, що дає дозвіл для зайняття спортом в тій або іншій спортивній секції. Ця медична довідка має на увазі під собою обов'язкове проходження дитиною декількох фахівців і досліджень, а саме: консультація педіатра, кардіолога, ортопеда, проведення ЕКГ. У разі виявлення якої-небудь патології, або отримання незадовільних результатів аналізу, дитина не може бути допущена до зайняття спорту, в цілях відвертання розвитку ускладнень. У такому разі лікар не може видати довідку дитині. Якщо ж стан дитини задовільний, немає відхилень в результатах досліджень, і відсутні протипокази для зайняття спортом, то лікар видає дитині довідку, що дозволяє відвідування спортивної секції. Довідка в спортивну секцію - це обов'язковий документ для дитини, якщо він хоче займатися спортом в організованій установі. Зазвичай довідка в спортивну секцію дійсна до 6 місяців. Якщо ж вона вчасно не була використана за призначенням (тобто документ не був наданий в ці 6 місяців в необхідну спортивну секцію), то довідка вважається недійсною, або ж простроченою. У такому разі необхідно звернутися до лікувальної установи для отримання нової, аналогічної довідки.

Довідка в спортивну секцію видається як в державних медичних установах, так і в приватних клініках. Але отримання довідки в приватній клініці має свої переваги: цей документ можна отримати за короткий термін і в зручний для Вас день (за попереднім записом). Зробити довідку в спортивну секцію в нашому центрі " НАТУС" можна за один візит, пройшовши консультацію наших фахівців.


Довідка про хворобу в школу за пропущені дні

Дітям часто необхідна медична довідка в школу, що пояснює пропуски школи. Варіантів таких довідок багато. Довідка видається, якщо дитина пропускає школу внаслідок гострого захворювання (найчастіші причини пропусків -ОРЗ і ГРВІ) або при загостренні хронічного захворювання (наприклад, хр. пієлонефриту). Довідка видається на період з першого дня звернення в клініку (а не з першого дня захворювання) до одужання. Тому дітям і їх батькам треба звертатися до лікаря в перший день, щоб не виникало проблем з довідкою (не говорячи про проблеми із здоров'ям). У довідці вказується найменування учбової установи, куди вона видається, ПІБ дитини, вік, дати початку хвороби і одужання, діагноз.

Тривалість пропуску і діагноз повинні відповідати одне одному. Якщо учень пропускає більше трьох тижнів потрібно вказувати причини (важка форма захворювання, наявність ускладнень, стаціонарне лікування). У цій же довідці дається звільнення від фізкультури на термін 1 тиждень - 1 місяц. Вказується день, з якого дитина може приступити до зайнятть. Довідка завіряється особистим підписом і печаткою лікаря та печаткою центру. Якщо дитина пропускає школу більше 1 місяця, до довідки додається виписний епікриз (вказується чим він хворів, як обстежувався і лікувався).