Педіатр

               Не секрет, що самий відвідуваний лікар нашої клініки, це педіатр. Тому ми шукали найкращих педіатрів для наших маленьких пацієнтів, які знайдуть контакт навіть з самими примхливими малюками. І ми доклали максимальних зусиль, щоб оглядом лікаря залишилися всі задоволені, і з найменшою кількістю сліз малюків.
               Педіатр - це той лікар, який спостерігає діток з моменту народження і до досягнення 18-річчя. У його компетенцію входить оцінка всебічного розвитку дітей (нервового, психічного, фізичного), шкільної зрілості.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Імунолог

               Поява цілого ряду інфекційних захворювань викликало необхідність виникнення імунології як окремого напрямку в медицині. І на сьогоднішній день, імунологія є окремою її частиною, що займається глибоким вивченням властивостей, які могли б захищати організм людини від зовнішнього негативного впливу.

                Якщо ви маєте проблеми в роботі імунної системи – вам саме час до імунолога. Він займається лікуванням і профілактикою даних захворювань, контролює їх розвиток і вплив на організм пацієнта. 

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Сімейний лікар

              Сімейний лікар - це фахівець, який спостерігає та лікує всіх членів сім'ї. Варто відзначити, що в переважній більшості своїй, сімейний лікар може досить кваліфіковано проконсультувати по більшості питань, пов'язаних зі станом здоров'я.

               Також звертаємо вашу увагу, що лікар сімейної медицини допоможе вам визначити правильний режим харчування і запобігти ймовірність розвитку хронічних захворювань, а також порекомендує до якого конкретно звернутися фахівця в тому чи іншому випадку. Іншими словами, з 

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Отоларинголог

Лікар-отоларинголог, або як ми його часто ЛОР, лікує захворювання трьох органів (вуха, горла і носа), адже, всі ці органи фізіологічно дуже тісно пов’язані між собою.

Які захворювання лікує ЛОР:

  • фарингіт;
  • риніт ( нежить);
  • ангіна;
  • гайморит;
ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Гастроентеролог

                Гастроентеролог - це фахівець, який здатний здійснити діагностику, терапію і профілактику хвороб і патологій, що стосуються шлунково-кишкового тракту.

                Найчастіше, хвороби органів травлення вперше виявляють або терапевти, або педіатри, так як саме до них звертаються люди з найрізноманітнішими скаргами. Приводом для направлення до гастроентеролога можуть стати наступні симптоми: порушення в процесі перетравлення їжі та, якщо що виникають в районі живота болючі відчуття.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Кардіолог

               До числа найбільш поширених захворювань, лікуванням яких займається кардіолог, відносяться наступні: ішемічна хвороба серця (або ж ІХС); придбані або вроджені вади серця; стенокардія, що виявляється в нападах болю, локалізованих в області серця і виникає на тлі гострої недостатності, характерної для кровопостачання; серцева недостатність того чи іншого типу етіології; запальні ураження, що виникають в різних ділянках серцевого м'яза (кардити).

               Причини їх виникнення вкрай різноманітні, однак незалежно від цього, результат полягає в ураженні судин і м'язів

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Ендокринолог

                Сфера діяльності ендокринолога зосереджена в області діагностування, лікування та профілактики ряду захворювань, які можуть бути актуальними для ендокринної системи. У питанні про те, що робить ендокринолог, можна виділити, що він визначає найбільш оптимальні рішення, що стосуються гормональної регуляції в організмі в кожному конкретному випадку, а також заходи щодо усунення будь-яких порушень, пов'язаних цією функцією.

                Вдаючись в більш детальний розгляд функцій ендокринолога, відзначимо проведення ним досліджень щодо роботи

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Невролог

               Це фахівець, який спостерігає дітей з народження до досягнення 18 річного віку.

               Основна мета даних спостережень - виявлення патології розвитку центральної нервової системи дитини.

               Основним є принцип - чим раніше виявлена ​​патологія, тим більша ймовірність її виправити спільними зусиллями медичних фахівців та батьків.

               На жаль, часто батьки звертаються до лікаря невролога тоді, коли прояв патології починає впливати на якість життя і розвитку дитини.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Ортопед

               Завдання своєчасної постановки діагнозу дозволяють вирішити планові візити до ортопеда-травматолога. Перший огляд дитячого ортопеда-травматолога, якщо для цього існує необхідність (при підозрі на кривошею, явно виражену дисплазію і т.д.), дитина може пройти ще в пологовому будинку. Наступний візит рекомендований в 3 місяці (мета - повторний повний огляд для виявлення позначилися проблем), УЗД-скринінг тазостегнових суглобів, в залежності від результату якого дитячий ортопед-травматолог надає батькам цілий ряд рекомендацій з метою профілактики захворювань кістково-м'язового апарату і запобігання травматизму.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Реабілітолог (масажист)

               Масаж - унікальний метод впливу на організм. Особливо це стосується дітей до року. У цей період дитина активно розвивається, остаточно формуються органи та всі системи організму. За перший рік дитина виростає приблизно на 30 см - безпрецедентна за швидкістю надбавка в зростанні становить в середньому 60%, а також налаштовує свою вагу при народженні. Ніколи в житті малюк більше не буде рости так активно.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ