Невролог

               Це фахівець, який спостерігає дітей з народження до досягнення 18 річного віку.

               Основна мета даних спостережень - виявлення патології розвитку центральної нервової системи дитини.

               Основним є принцип - чим раніше виявлена ​​патологія, тим більша ймовірність її виправити спільними зусиллями медичних фахівців та батьків.

               На жаль, часто батьки звертаються до лікаря невролога тоді, коли прояв патології починає впливати на якість життя і розвитку дитини.

               Малюка на першому році життя дитячий невролог оглядає раз на місяць (при наявності перинатальної патології), в 3 місяці, в 6 місяців, в 9 місяців і в 12 місяців.

               При цьому лікар невролог спостерігає за руховим розвитком (коли почав утримувати голову, перевертатися, сідати, повзати, підніматися, ходити), становленням психо-передмовних функцій (поява посмішки, реакція на звук і світло, гуління, лепет, впізнавання рідних, перші слова).

               Що лікує невролог: заїкання, тики, енурез (нічне нетримання сечі), епілепсія та епілептичні синдроми, ДЦП (дитячий церебральний параліч), вегето-судинна дистонія, афазія, герпес оперізувальний, гіпергідроз, менінгіт, травма мозку, неврози, головні болі, непритомність , гідроцефалія, судинні захворювання головного мозку, порушення сну, поведінкові реакції, (нестійкість поведінки, агресивність, гіперактивність, конфліктність), дитячі страхи, аутизм, факоматози (нейрошкірні захворювання).