Педіатр

               Не секрет, що самий відвідуваний лікар нашої клініки, це педіатр. Тому ми шукали найкращих педіатрів для наших маленьких пацієнтів, які знайдуть контакт навіть з самими примхливими малюками. І ми доклали максимальних зусиль, щоб оглядом лікаря залишилися всі задоволені, і з найменшою кількістю сліз малюків.
               Педіатр - це той лікар, який спостерігає діток з моменту народження і до досягнення 18-річчя. У його компетенцію входить оцінка всебічного розвитку дітей (нервового, психічного, фізичного), шкільної зрілості.

Лікар, на підставі наявних відомостей про здоров'я пацієнта, надає йому групу здоров'я, дає рекомендації батькам щодо вигодовування дитини, її виховання, розвитку та профілактики різних захворювань.
               Звертатися до педіатра необхідно не менше разу на місяць, якщо дитині ще немає року. Також необхідно відвідувати планові огляди, звертати увагу на різкі зміни в поведінці дитини. У разі уповільнених триваючих змін в стані дитини також необхідна консультація. Будь-яку хворобу краще відстежити і знищити в зародковій стадії, ніж пустити на самоплив.
Як проходить перший візит
• Лікар опитує батьків і дитину (якщо дозволяє вік) про скарги, історії розвитку захворювання, перенесені раніше хвороби, стан здоров'я інших членів сім'ї та ін. інформацію.
• Проводить огляд дитини, звертаючи увагу на фізичний розвиток (росто-вагові показники та їх відповідність віку), лімфовузли, простукує грудну клітину, прослуховує серце і легені, обмацує живіт.
• При необхідності дитині призначається додаткове обстеження для верифікації постановки діагнозу. Після встановлення діагнозу призначається індивідуально підібране лікування, батькам даються докладні рекомендації.
• Обумовлюється дата наступного огляду для контролю лікування та оцінки його ефективності