Вакцинація

На сьогоднішній день вакцинація - це одне з найбільш ефективних і доступних засобів захисту проти інфекційних хвороб, які можуть викликати серйозні захворювання перш, ніж щеплення були доступні. У всьому світі відсутність щеплень у дитини зараз свідчить про те, що батьки погано піклуються про свого малюка. У нашій же країні батьки боятися вакцинувати дітей, і у багатьох з них відсутність щеплень у дитини є предметом особливої ​​гордості.


Причин для цього декілька. Сюди можна віднести і масивну кампанію проти щеплень, яка розгортається в багатьох засобах масової інформації та неправильне проведення самих щеплень в медичній установі. Адже ускладнення після щеплення насторожують багатьох батьків. Але при цьому важливо розуміти і всі наслідки, вибираючи відмову від щеплень.

!

Важливо

Фахівцями клініки складаються індивідуальні календарі щеплень для кожної дитини з урахуванням його особливостей. Процедура вакцинації в обов'язковому порядку включає в себе медичний огляд педіатра, термометрію.
При собі мати копію прищепної форми або карту імунізації.

Перед щепленням - огляд педіатра.
Протягом 30 хв. після щеплення дитина знаходиться під наглядом медичного персоналу Дитячого діагностичного центру

Ускладнення після щеплення навряд чи повинні ставати приводом уникати вакцинацію. Так, побічні ефекти властиві всім лікарським препаратам, в тому числі і вакцин. Але ризик отримати ускладнення від щеплення набагато нижчі, ніж ризик від наслідків інфекційної хвороби у нещеплених дітей. Це лише інформація для більш уважного спостереження за дитиною в певні терміни і для своєчасного звернення до лікарів. Також не варто забувати, що значення матиме і правильна підготовка до щеплення.Вакцини стимулюють відповідь імунної системи так, як ніби має місце реальна інфекція. Імунна система потім бореться з "інфекцією" і запам'ятовує мікроорганізм, який її викликав. При цьому якщо мікроб знову потрапляє в організм, ефективно бореться з ним. Саме профілактичні щеплення і вакцинація допомогли, свого часу, і до сих пір допомагають справлятися з безліччю інфекційних захворювань. Дуже часто нехтуючи порадами лікарів з приводу вакцинації, ми навіть не маємо уявлення, яку небезпеку таїть в собі відмову від щеплення. Так, наприклад, причиною недавнього спалаху дифтерії серед дорослих стала банальна відмова від вакцинації. Адже дифтерія і дифтерійний круп - це смертельно небезпечні захворювання.

На жаль, ми встигли забути про те, що в світі існує безліч смертельно-небезпечних інфекцій, а все тому, що наші матері й батьки були захищені від них масовими профілактичними щепленнями.

Розплата за коротку пам'ять виявилася дуже важкою для людства, дифтерія повернулася, і від неї стали вмирати. Але ж не складно було всьому цьому запобігти повернення, просто зробивши вакцинацію.У нашому центрі проводиться вакцинація дітей та дорослих за європейськими стандартами. Ми працюємо тільки з вакцинами лідерів світового ринку, такими як Glaxo Smith Kline, Sanofi-Aventis, які зарекомендували себе багаторічним досвідом з позитивного боку, дбаємо про те, щоб вакцини передбачені національним календарем вакцинації і рекомендовані міністерством охорони здоров'я завжди були в наявності і батьки наших малюків не турбувалися про те, що вакцини потрібно заздалегідь викуповувати. Наші фахівці завжди готові надати детальну інформацію про щеплення, скласти не тільки індивідуальний графік для малюка, але і захистити його батьків.

Більш того, на відміну від поліклінік, при відвідуванні нашого центру, ми подбаємо про те, щоб у вас і вашого малюка не було шансу отримати будь-яку інфекцію або вірус в приміщенні закладу. Під час запису в наш центр, ми мінімізуємо контакт з іншими пацієнтами, що полегшує ваше перебування у нас і захищає від небезпечних інфекцій в черзі. 

Як проходить вакцинація: 
Консультація лікаря (збір аллергоанамнеза, опитування, огляд пацієнта, термометрія).
Введення вакцини медичною сестрою.
Спостереження за пацієнтом протягом 30 хвилин в клініці.
Видача документа про проведену вакцинації (карта імунізації).Медсестринський патронаж на наступний день після введення інактивованої вакцини, і на 5-6-ий, 10-11-ті дні після введення живих вакцин 
Перед записом на вакцинацію Вам необхідно попередньо відповісти на наступні питання:
•  Мета вакцинації (календарні / рекомендовані щеплення).
•  Стан здоров'я в даний час і в останні 2 тижні перед вакцинацією (не повинно бути гострого і загострення хронічного захворювання).
•  Дата останньої вакцинації.
•  Дітям необхідно мати при собі карту щеплень, а по можливості - амбулаторну картку спостереження.