ТІФІМ ВІ / TYPHIM VІ

ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ЧЕРЕВНОГО ТИФУ ПОЛІСАХАРИДНА РІДКА

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Профілактика черевного тифу у дорослих та дітей віком старше 2 років, осіб, які від’їзджають в ендемічні регіони, емігрантів, медичного персоналу та військовослужбовців.

Діти молодше 2 років не вакцинуються через високий ризик недостатньої імунної відповіді у цій віковій групі.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ

Вакцинація проводиться одноразово, однією дозою (0,5мл), починаючи з 2-річного віку.

Вакцина вводиться підшкірно або внутрішньом'язево.

 

 

Ревакцинацію проводять кожні 3 роки, якщо є ризик захворювання, шляхом введення однієї дози вакцини 0,5 мл. Перед використанням вакцину слід тримати при кімнатній температурі протягом декількох хвилин.

ПОБІЧНА ДІЯ:

Протягом 48 годин після введення вакцини можливий розвиток місцевої реакції, яка супроводжується незначною болючістю, почервонінням, ущільненням або набряком м’яких тканин у місці ін’єкції. Дані клінічні прояви відносяться до помірних та короткотривалих. Загальні реакції (підвищення температури, головний біль, слабкість, біль у м’язах та суглобах, нудота, біль у животі) зустрічаються рідко. Дуже рідко можливий розвиток алергічних реакцій (свербіж, висип, кропивниця). В окремих випадках може спостерігатися сироваткова хвороба та анафілактичні реакції.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

  • підвищення температури, гострі інфекційні захворювання, прогресуючі хронічні захворювання (у цих випадках щеплення відкладається)
  • алергічні реакції на будь-який компонент вакцини

Протипоказання на введення вакцини визначаються в кожному конкретному випадку з урахуванням переліку протипоказань до щеплень згідно з діючими нормативним документом МОЗ України (діючий календар щеплень).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

ТІФІМ ВІ може застосовуватися разом з вакцинами проти гепатиту А, жовтої лихоманки, дифтерії, правця, сказу, поліомієліту, менінгіту А+С і гепатиту В.

Будь-ласка проінформуйте вашого лікаря у разі прийому інших медикаментів.

Вагітність та період лактації

В разі виникнення ризику захворювання, вагітність не є причиною для відмови від щеплення. Протягом вагітності вакцина може використовуватись тільки за призначенням лікаря. Вакцину можна використовувати у період лактації.

ВИРОБНИК: санофі пастер S.A., Франція

Адреса: 2 авеню Пон Пастер, F-69007, Ліон, Франція.