Виклик лікаря додому

                     Якщо ваша дитина відчула нездужання або просто погано себе почуває - ви можете викликати лікаря додому з нашого медичного центру «Натус». Скориставшись послугою виклик лікаря додому, ви отримуєте обслуговування на дому в звичних і комфортних домашніх умовах, без черг і в зручне для вас час. І вам не потрібно турбувати хворого малюка поїздкою в поліклінніку.Крім того, наші дитячі лікарі завжди можуть приїхати для термінової консультації.

                Висококваліфікований лікар, приїхавши за викликом на будинок, огляне вашу дитину, дасть рекомендації, призначить план обстеження і лікування, в подальшому проконсультує по телефону по ходу лікування.

                Просимо звернути вашу увагу, що в разі гострої хірургічної патології, травм голови, обличчя і зубів, травм очей, хребта, кінцівок, опіків, укусів тварин, проявів гострої кишкової інфекції з проносом і блювотою, з вираженим зневодненням і температурою вище 39 градусів, стороннім тілом в ЛОР-органах, отруєнні таблетками рекомендується звернутися в стаціонар, викликавши бригаду швидкої і невідкладної допомоги.